Novinky

Co je u nás nového

ČERVENCOVÉ MENU pro restauraci Piano Nobile

Spolu s našimi kuchaři jsme pro Vás připravili menu pro červenec, které je inspirováno sezonními surovinami. Naleznete v něm také pravou Italskou Buffalu nebo králičí speciality. Těšíme se na Vás! 

spring

LIGHT ART SHOW

Všeobecné podmínky pro uplatnění slevového kuponu z Light art show

1. Slevový kupon může být využit pouze jednou. Pokud není uvedeno jinak, slevový kupon je nutno předložit v tištěné formě.
2. Slevový kupon nemůže být uplatněn s jinými slevami. 
3. Slevový kupon uplatněný nebo užitý v rozporu s těmito Všeobecnými obchodními podmínkami nebo v rozporu se zákonem se stává neplatný.
4. Platnost Slevového kuponu je na něm vyznačena datem, t.j: 30.9.2016
5. Slevový kupon je možné uplatnit jen s konzumací pokrmů. Pokrmem se myslí jakákoli položka z jídelního lístku. Nevztahuje se na nápoje! 
6. Slevový kupon může být uplatněn ve všech restauracích Villa Richter (Panorama Express Cafe, Terra a Piano Nobile). 


 Light art show Light art show 2

27.6.2016

Malá limitovaná série vín z nejstarší české vinice na Pražském hradě!

Ryzlink rýnský a Rulandské modré ze Svatováclavské vinice můžete ochutnat pouze v naší restauraci. 

vineyard

Legendární vinice s tisíciletou historii je nejstarším vinohradem v Čechách a je tak dokladem dlouhé vinařské tradice na zdejším území. Mimořádně dobře exponovaný jižní svah v těsném sousedství Pražského hradu si vybral pro pěstování révy již kníže Václav na počátku 10. století.Již proběhlo


Červnové menu pro restauraci Piano Nobile


Náš šéfkuchař Václav Kloc se svým týmem pro vás připravili lehké červnové menu se zaměřením na sezonní lišky. Přijďte i vy ochutnat delikatesy z naší kuchyně. 

Svátek růžových vín ve Svatováclavské vinici 1.května 2016

rose_wines_2016Podlehněte růžovému pokušení. Poznejte jeho vášnivou vůni, lahodnou chuť a lechtivé aroma. Nechte se svést růžovým! Osmý ročník Svátku růžových vín se uskuteční 1. května 2016 od 10.00 do 18.00 hodin.

Svá růžová vína představí několik desítek vinařství, ochutnat můžete více než sto vzorků. Vyzkoušet můžete také kombinaci růžových vín s vybranými lahůdkami. Svátek růžových vín je jednou z největších přehlídek tuzemských rosé, v Praze pak vůbec největší.

Přijďte v růžovém a získejte degustační Tolar zdarma!

Sezónní menu restaurace Piano Nobile

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Přijďte ochutnat svěží, jarní menu, které pro Vás připravil náš šéfkuchař!

CHIANTI CLASSICO RISERVA Badia a Coltibuono 2.3.2016

Basic RGB

 Vážení hosté, dovolujeme si Vás pozvat na další z pravidelných setkání s italskými víny a gastronomií, vinařský seminář s panem Braňo Chovanem se uskuteční ve středu 2.března od 19,00 hod.

Prohlédněte si menu, a prosíme, nezapomeňte na rezervaci, počet míst je omezen.

11. GRAN GALA DEL VINO ITALIANO 3.-4.6.2015

Braňo Chovan si Vás i letos dovoluje pozvat jménem špičkových vinařství z Itálie, která v České republice zastupuje, na největší představení velkých italských vín v Praze.

gran gala

Vstupné 700,- Kč – vstupenka platí pro oba dva dny. Kvůli omezenému počtu návštěvníků doporučujeme zajistit si vstupenky předem. Objednávky vstupenek: Chovan s.r.o., Podolské nábř. 34, 147 00 Praha 4, tel.: 241 431 424, mail: chovan@chovan.cz,  www.chovan.cz nebo FLY productions s.r.o., tel.: 777 944 754,  email.: grangala2015@flyp.cz

 

Valentýnské menu 13.-14.2.2016

valentýn_web

Přijďte ochutnat „zamilované menu“, které pro Vás připravil náš šéfkuchař a oslavte svátek lásky v romantickém prostředí Svatováclavské vinice na Pražské hradě s magickou kulisou osvětlené, zimní Prahy.

GRAND RESTAURANT FESTIVAL 15.1 – 29.2.2016

logo_GRF

Zimní svátek všech milovníků jedinečného jídla a nápojů proběhne od 15. ledna do 29. února 2016 ve vybraných restauracích po celé ČR. Původní myšlenka festivalu byla jednoduchá: “Dát lidem možnost ochutnat vysokou gastronomii za přijatelnou cenu v klidných povánočních měsících!” Proto jsou každoročně vybírány nejlepší a nejzajímavější restaurace v celé naší republice, aby připravily speciální degustační menu, které je předem stanoveno a jež si může každý zájemce přes internet objednat dopředu. Ochutnejte festivalovou nabídku VILLA RICHTER!

krepelci_prsicka

Objednat můžete zde: grandrestaurantfestival.cz