Novinky

Co je u nás nového

SVATOVÁCLAVSKÉ VINOBRANÍ 2016 28.9. 2016

 

11.00 – 18.00 hodin

28.9.2016 nabídne areál Svatováclavské vinice na Pražském hradě Svatováclavské vinobraní. Návštěvníci akce budou mít možnost seznámit se s víny od našich významných vinařství, shlédnout autentický ruční lis na lisování hroznů nebo si při sklence vína vychutnat jedinečný a neopakovatelný výhled na historické jádro města. 

vinice

SEZÓNNÍ MENU restaurace Piano Nobile

Přijďte ochutnat svěží menu, které pro Vás připravil náš šéfkuchař!

IMG-20160902

Malá limitovaná série vín z nejstarší české vinice na Pražském hradě!

Ryzlink rýnský a Rulandské modré ze Svatováclavské vinice můžete ochutnat pouze v naší restauraci. 

Legendární vinice s tisíciletou historii je nejstarším vinohradem v Čechách a je tak dokladem dlouhé vinařské tradice na zdejším území. Mimořádně dobře exponovaný jižní svah v těsném sousedství Pražského hradu si vybral pro pěstování révy již kníže Václav na počátku 10. století.

vineyardJiž proběhlo


CHIANTI CLASSICO RISERVA Badia a Coltibuono 2.3.2016

 Vážení hosté, dovolujeme si Vás pozvat na další z pravidelných setkání s italskými víny a gastronomií, vinařský seminář s panem Braňo Chovanem se uskuteční ve středu 2.března od 19,00 hod.

Prohlédněte si menu, a prosíme, nezapomeňte na rezervaci, počet míst je omezen.

badia-577x236

Valentýnské menu 13.-14.2.2016

Přijďte ochutnat „zamilované menu“, které pro Vás připravil náš šéfkuchař a oslavte svátek lásky v romantickém prostředí Svatováclavské vinice na Pražské hradě s magickou kulisou osvětlené, zimní Prahy.

valentýn_web-577x298

GRAND RESTAURANT FESTIVAL 15.1 – 29.2.2016

Zimní svátek všech milovníků jedinečného jídla a nápojů proběhne od 15. ledna do 29. února 2016 ve vybraných restauracích po celé ČR. Původní myšlenka festivalu byla jednoduchá: “Dát lidem možnost ochutnat vysokou gastronomii za přijatelnou cenu v klidných povánočních měsících!” Proto jsou každoročně vybírány nejlepší a nejzajímavější restaurace v celé naší republice, aby připravily speciální degustační menu, které je předem stanoveno a jež si může každý zájemce přes internet objednat dopředu. Ochutnejte festivalovou nabídku VILLA RICHTER!

Objednat můžete zde: grandrestaurantfestival.cz