Novinky

Co je u nás nového

SVATOVÁCLAVSKÉ VINOBRANÍ 2016 28.9. 2016

 

11.00 – 18.00 hodin

28.9.2016 nabídne areál Svatováclavské vinice na Pražském hradě Svatováclavské vinobraní. Návštěvníci akce budou mít možnost seznámit se s víny od našich významných vinařství, shlédnout autentický ruční lis na lisování hroznů nebo si při sklence vína vychutnat jedinečný a neopakovatelný výhled na historické jádro města. 

vinice2014_2

SRPNOVÉ MENU restaurace Piano Nobile

Přijďte ochutnat svěží, letní menu, které pro Vás připravil náš šéfkuchař!

250

LIGHT ART SHOW

Všeobecné podmínky pro uplatnění slevového kuponu z Light art show

1. Slevový kupon může být využit pouze jednou. Pokud není uvedeno jinak, slevový kupon je nutno předložit v tištěné formě.
2. Slevový kupon nemůže být uplatněn s jinými slevami. 
3. Slevový kupon uplatněný nebo užitý v rozporu s těmito Všeobecnými obchodními podmínkami nebo v rozporu se zákonem se stává neplatný.
4. Platnost Slevového kuponu je na něm vyznačena datem, t.j: 30.9.2016
5. Slevový kupon je možné uplatnit jen s konzumací pokrmů. Pokrmem se myslí jakákoli položka z jídelního lístku. Nevztahuje se na nápoje! 
6. Slevový kupon může být uplatněn ve všech restauracích Villa Richter (Panorama Express Cafe, Terra a Piano Nobile). 


 Light art show Light art show 2

27.6.2016

Malá limitovaná série vín z nejstarší české vinice na Pražském hradě!

Ryzlink rýnský a Rulandské modré ze Svatováclavské vinice můžete ochutnat pouze v naší restauraci. 

vineyard

Legendární vinice s tisíciletou historii je nejstarším vinohradem v Čechách a je tak dokladem dlouhé vinařské tradice na zdejším území. Mimořádně dobře exponovaný jižní svah v těsném sousedství Pražského hradu si vybral pro pěstování révy již kníže Václav na počátku 10. století.Již proběhlo


Červnové menu pro restauraci Piano Nobile


Náš šéfkuchař Václav Kloc se svým týmem pro vás připravili lehké červnové menu se zaměřením na sezonní lišky. Přijďte i vy ochutnat delikatesy z naší kuchyně. 

Svátek růžových vín ve Svatováclavské vinici 1.května 2016

rose_wines_2016Podlehněte růžovému pokušení. Poznejte jeho vášnivou vůni, lahodnou chuť a lechtivé aroma. Nechte se svést růžovým! Osmý ročník Svátku růžových vín se uskuteční 1. května 2016 od 10.00 do 18.00 hodin.

Svá růžová vína představí několik desítek vinařství, ochutnat můžete více než sto vzorků. Vyzkoušet můžete také kombinaci růžových vín s vybranými lahůdkami. Svátek růžových vín je jednou z největších přehlídek tuzemských rosé, v Praze pak vůbec největší.

Přijďte v růžovém a získejte degustační Tolar zdarma!

Sezónní menu restaurace Piano Nobile

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Přijďte ochutnat svěží, jarní menu, které pro Vás připravil náš šéfkuchař!

CHIANTI CLASSICO RISERVA Badia a Coltibuono 2.3.2016

Basic RGB

 Vážení hosté, dovolujeme si Vás pozvat na další z pravidelných setkání s italskými víny a gastronomií, vinařský seminář s panem Braňo Chovanem se uskuteční ve středu 2.března od 19,00 hod.

Prohlédněte si menu, a prosíme, nezapomeňte na rezervaci, počet míst je omezen.

11. GRAN GALA DEL VINO ITALIANO 3.-4.6.2015

Braňo Chovan si Vás i letos dovoluje pozvat jménem špičkových vinařství z Itálie, která v České republice zastupuje, na největší představení velkých italských vín v Praze.

gran gala

Vstupné 700,- Kč – vstupenka platí pro oba dva dny. Kvůli omezenému počtu návštěvníků doporučujeme zajistit si vstupenky předem. Objednávky vstupenek: Chovan s.r.o., Podolské nábř. 34, 147 00 Praha 4, tel.: 241 431 424, mail: chovan@chovan.cz,  www.chovan.cz nebo FLY productions s.r.o., tel.: 777 944 754,  email.: grangala2015@flyp.cz

 

Valentýnské menu 13.-14.2.2016

valentýn_web

Přijďte ochutnat „zamilované menu“, které pro Vás připravil náš šéfkuchař a oslavte svátek lásky v romantickém prostředí Svatováclavské vinice na Pražské hradě s magickou kulisou osvětlené, zimní Prahy.