Novinky

Co je u nás nového

Sezónní menu restaurace Piano Nobile

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Přijďte ochutnat svěží, jarní menu, které pro Vás připravil náš šéfkuchař!

Malá limitovaná série vín z nejstarší české vinice na Pražském hradě!

Ryzlink rýnský a Rulandské modré ze Svatováclavské vinice můžete ochutnat pouze v naší restauraci. 

vineyard

Legendární vinice s tisíciletou historii je nejstarším vinohradem v Čechách a je tak dokladem dlouhé vinařské tradice na zdejším území. Mimořádně dobře exponovaný jižní svah v těsném sousedství Pražského hradu si vybral pro pěstování révy již kníže Václav na počátku 10. století.Již proběhlo


Svátek růžových vín ve Svatováclavské vinici 1.května 2016

rose_wines_2016Podlehněte růžovému pokušení. Poznejte jeho vášnivou vůni, lahodnou chuť a lechtivé aroma. Nechte se svést růžovým! Osmý ročník Svátku růžových vín se uskuteční 1. května 2016 od 10.00 do 18.00 hodin.

Svá růžová vína představí několik desítek vinařství, ochutnat můžete více než sto vzorků. Vyzkoušet můžete také kombinaci růžových vín s vybranými lahůdkami. Svátek růžových vín je jednou z největších přehlídek tuzemských rosé, v Praze pak vůbec největší.

Přijďte v růžovém a získejte degustační Tolar zdarma!

CHIANTI CLASSICO RISERVA Badia a Coltibuono 2.3.2016

Basic RGB

 Vážení hosté, dovolujeme si Vás pozvat na další z pravidelných setkání s italskými víny a gastronomií, vinařský seminář s panem Braňo Chovanem se uskuteční ve středu 2.března od 19,00 hod.

Prohlédněte si menu, a prosíme, nezapomeňte na rezervaci, počet míst je omezen.

11. GRAN GALA DEL VINO ITALIANO 3.-4.6.2015

Braňo Chovan si Vás i letos dovoluje pozvat jménem špičkových vinařství z Itálie, která v České republice zastupuje, na největší představení velkých italských vín v Praze.

gran gala

Vstupné 700,- Kč – vstupenka platí pro oba dva dny. Kvůli omezenému počtu návštěvníků doporučujeme zajistit si vstupenky předem. Objednávky vstupenek: Chovan s.r.o., Podolské nábř. 34, 147 00 Praha 4, tel.: 241 431 424, mail: chovan@chovan.cz,  www.chovan.cz nebo FLY productions s.r.o., tel.: 777 944 754,  email.: grangala2015@flyp.cz

 

Valentýnské menu 13.-14.2.2016

valentýn_web

Přijďte ochutnat „zamilované menu“, které pro Vás připravil náš šéfkuchař a oslavte svátek lásky v romantickém prostředí Svatováclavské vinice na Pražské hradě s magickou kulisou osvětlené, zimní Prahy.

GRAND RESTAURANT FESTIVAL 15.1 – 29.2.2016

logo_GRF

Zimní svátek všech milovníků jedinečného jídla a nápojů proběhne od 15. ledna do 29. února 2016 ve vybraných restauracích po celé ČR. Původní myšlenka festivalu byla jednoduchá: “Dát lidem možnost ochutnat vysokou gastronomii za přijatelnou cenu v klidných povánočních měsících!” Proto jsou každoročně vybírány nejlepší a nejzajímavější restaurace v celé naší republice, aby připravily speciální degustační menu, které je předem stanoveno a jež si může každý zájemce přes internet objednat dopředu. Ochutnejte festivalovou nabídku VILLA RICHTER!

krepelci_prsicka

Objednat můžete zde: grandrestaurantfestival.cz

Vánoční dárkový poukaz

Potěšte své blízké a darujte jim originální vánoční dárek v podobě dárkového poukazu v hodnotě, kterou si sami zvolíte. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na e-mailu info@villarichter.cz

voucher_banner

Svatomartinské Menu od 11.11.2015

Svatomartinské

Ve středu k nám přijede Martin na bílém koni a přiveze s sebou tradiční Svatomartinské menu! Rezervace jsou možné už nyní, a to telefonicky či prostřednictvím našeho webového formuláře. Těšíme se na Vás!

Vánoce a Silvestr 2015

9672_2 P9285708_2

Prožijte Štědrý večer v poklidu a bez starostí v překrásném prostředí restaurace Villa Richter a nechte se unášet nezapomenutelným výhledem na vánoční Prahu za doprovodu tradičních melodií. Náš šéfkuchař Václav Kloc si pro vás letos připravil sváteční pětichodové menu, které okouzlí vaše smysly. Telecí paštika s pistáciemi, krevetový bisque, grilovaný filet z kambaly, křepelčí prsíčka či originální dezerty od našeho cukráře, na to všechno se u nás můžete těšit. Večeři je možné rezervovat od 18.00 hodin.

Pro potvrzení rezervace je nutné předem složit zálohu ve výši 50% z celkové částky za menu. Úhradu je možné provést kreditní kartou či převodem na účet 2008040006 / 6000. Při platbě částky uveďte, prosím, své jméno a datum rezervace. Děti do 10 let mají slevu 50% na menu.

Na Silvestra jsme pro Vás tento rok připravili party ve velkém stylu. Zažijte jedinečnou atmosféru New Yorku dvacátých let minulého století, a přivítejte rok 2016 za doprovodu jazzové hudby, vynikajícího jídla, pití a novoročních ohňostrojů. V restauraci Piano Nobile si můžete vychutnat pečeného humra, jelení svíčkovou či lanýžový dortík. Restaurace Piano Terra vám nabídne živou kapelu se širokým repertoárem. Z jídla se zde můžete těšit na kachní foie gras, telecí svíčkovou nebo pomerančové souffle. Na každého z Vás čeká půlnoční překvapení.

Prohlédněte si menu restaurace Piano Nobile a Terra.

Místa v restauraci je možné rezervovat od 19.30 hodin. V restauraci Piano Terra bude slavnostní večeře podávána od 21.00 hodin. Rezervaci můžete provést pomocí rezervačního formuláře či přes email: info@villarichter.cz

Pro potvrzení rezervace je nutné předem složit zálohu ve výši 100% z celkové částky za menu. Úhradu je možné provést kreditní kartou či převodem na účet 2008040006 / 6000. Při platbě částky uveďte, prosím, své jméno a datum rezervace. Děti do 10 let mají slevu 50% na menu.

 

Vh