SVATBY

Romantická svatba ve Svatováclavské vinici na Pražském hradě

Svatby uprostřed starobylého vinohradu na Pražském hradě mají neopakovatelné kouzlo v každém ročním období. Dechberoucí výhledy na malostranské střechy a věže přes keře révy vinné jsou pokaždé jiné, ale vždy úchvatné.

Areál Svatováclavské vinice a Richterovy vily lze pronajmout exkluzivně jen pro Váš svatební den, který pak můžete prožít v absolutním soukromí, nikým nerušeni, ačkoli sami budete v samém srdci velkoměsta. Unikátní poloha areálu přitom zaručuje, že všichni hosté budou mít jedinečný výhled na celé pražské panorama.

Prohlédněte si naši aktuální svatební nabídku

Svatební obřad ve vinici 

Civilní svatební obřad lze po domluvě uspořádat přímo uprostřed historické vinice nebo v prostorách skleníku vily. Termíny civilních obřadů vypisuje Oddělení matrik městské části Praha 1. 

Možnosti svatební hostiny 

Prostory Villa Richter nabízí hned několik možností  uspořádání svatební hostiny. Máte – li zájem o komornější svatbu, pak je pro Vás jeden z našich privátní salonků tou pravou volbou. 

Pokud plánujete rozsáhlejší svatbu pro více jak 100 hostů, doporučujeme rezervovat prostory celé Villa Richter, či exkluzivně uzavřít celý areál včetně Svatováclavské vinice, což Vám zajistí absolutně nerušený průběh Vašeho svátečního dne.  Ze všech prostor, ať už jednoho ze salonků, či terasy Piano Terra je jedinečný výhled na pražské panorama. 

Možnosti večerní oslavy 

Vzhledem k tomu, že většina svatebních oslav je provázena hlasitější produkcí a trvá do pozdních nočních hodin, doporučujeme s ohledem na noční klid uspořádání party v horní restauraci Piano Nobile.

Doprovodné programy a služby

Mimo standardní gastronomické služby jsme schopni také zajistit:

  • Zajištění doprovodného programu (hudba, taneční vystoupení, fireshow a další)
  • Zajištění svatebního fotografa a kameramana
  • Květinové a světlené dekorace
  • Tisk svatebního menu a jmenovek
  • Zajištění party stanů

 Rezervace termínu 

Pro více informací či rezervaci termínu nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle: 702 205 108 nebo na emailové adrese info@villarichter.cz.