Hosté Villy Richter se mohou těšit v nové sezóně na upravenou podobu interiéru restaurace Piano Nobile. V zimní zahradě klasicistní vily atmosféru nově dokreslují svítidla BOND od společnosti Sans Souci. Sklářská firma do skleníkového prostoru dodala celkem čtyři svítidla ze své na trh nově uvedené produktové řady Home Editions.

Celkem čtyři lustry, ve dvou velikostech a s pokovem ve stříbrné barvě, si se skleníkem s tropickou vegetací velmi dobře rozumí. Stříbrný pokov reaguje na přírodní světlo prostupující interiérem, a tak neustále mění podobu svítidla. Podtrhuje tak energii ikonického místa v sousedství Pražského hradu pro soukromé eventy a svatební hostiny.

„Villa Richter patří mezi nejvýznamnější klasicistní vily. Jsme rádi, že se nám daří neustále prostory vylepšovat a zprostředkovávat našim hostům komplexní smyslový zážitek nejen co se gastronomie týče. V interiéru vily se nachází jedinečné designové výrobky předních českých firem. Unikátní brokátové textilní tapety na stěnách, křišťálové tereziánské lustry, kvalitní porcelán a sklo dokreslují noblesní atmosféru vily. BOND se stane součástí této rodiny a těšíme se na reakce návštěvníků,“ uvedl majitel restaurace Jaroslav Hykl.

„BOND v sobě snoubí lehkost a důmyslnost. Současný, na první pohled jednoduchý, design odkrývá svá tajemství postupně v závislosti na svém okolí. Pokovovaný povrch vnější části svítidla v kombinaci s opískovaným vnitřním tvarem reaguje na přirozené světelné podmínky v místnosti. Díky tomu dokáže podtrhnout atmosféru daného interiéru a nezačne vás nudit. V zimní zahradě restaurace Piano Nobile to platí dvojnásob, jelikož prosklený interiér nabízí neustále se měnící světelné podmínky,“ dodal Jiří Krišica, ředitel designu společnosti Sans Souci.