Lehké, podmanivé, osvěžující, šumivé s typicky italským espritem a elegancí. Takové je Prosecco, které si získalo miliony fanoušků po celém světě. Patříte mezi ně? Tak přijďte v sobotu 3. září do areálu Svatováclavské vinice u Villy Richter na letošní PROSECCO FEST, jehož generálním partnerem je vinařství Serena Wines 1881.

Můžete se těšit na širokou škálu šumivých vín z vyhlášené italské oblasti Prosecco. Na jedinečném místě Svatováclavské vinice u Villy Richter vás čeká odlehčená atmosféra s tematickými ochutnávkami celé chuťové palety Prosecca více než 14 značek. Můžete se tak těšit například na vyhlášené značky Serena 1881, Corte Delle Calli, Serenello, Costaross, Ville D’Arfanta a další.

Letošní ročník bude ve znamení spojení vína s hudbou. Prosecco si tak u nás vychutnáte při poslechu DJs: Subgate, Im Cyber, TGT, DJ Madelaine. Svůj set si pro vás připravil také náš šéfkuchař pod jménem Stýf, který hudbu miluje stejně jako dobré jídlo. 🙂

Nebudou chybět ani vynikající italské pochoutky, které si budete moct v průběhu celého dne dát. Zkrátka vás čeká nezapomenutelný zážitek pro všechny vaše smysly v duchu pravého dolce vita! Těšíme se na vás!

Pro aktuální informace se přidejte k události na Facebooku.

Kde: Svatováclavská vinice – Villa Richter, Staré zámecké schody 6, Praha 1 (odkaz na mapu)

Kdy: 3. září 2022, od 12.00 do 20.00 hod.

Vstupné: 250 Kč včetně degustační skleničky. Vstupenky se kupují až na místě. 

Degustační žetony: 10 ks za 300 Kč

Prodejní ceny Prosecca při akci:
– Prosecco DOC, Prosecco Frizzante 0,5 dcl za 1 žeton (30 Kč)
– Prosecco BIO, DOCG, Sekty 0,5 dcl za 2 žetony (60 Kč)

Vstup do areálu bude možný od 12. hodiny. Vstupy jsou znázorněny na plánku níže a na mapě zde
Do areálu je z bezpečnostních důvodů zakázáno vnášet jakékoliv zbraně, vlastní nápoje nebo vlastní jídlo. U vstupu můžete být zkontrolováni ostrahou. Pejsky prosím nechte raději doma.