villa richter

Ikonické místo pro soukromé eventy a svatební hostiny se špičkovou gastronomií v sousedství Pražského hradu s úžasným výhledem.

vychutnejte si to nejlepší

Villa Richter je klasicistním klenotem s nejstarším českým vinohradem přímo u Pražského hradu. Uvnitř najdete exkluzivní restaurace Piano Nobile a Piano Terra, které jsou vyhledávaným místem pro svatby a soukromé či firemní eventy. Ve sklepení se nachází Wine Tresor se 700 druhy vzácných vín. Celá Villa Richter je vám k dispozici pro akce od jednotlivců po stovky hostů.

Prostory Villy Richter jsou otevřeny pouze pro předem domluvené akce.
Chcete si vychutnat atmosféru Svatováclavské vinice s Villou Richter při obědu nebo večeři kdykoliv během týdne? Využijte nabídky Panoramic Prague bez nutnosti rezervace. 

Piano nobile

Horní patro klasicistní Richterovy vily skrývá opravdovou perlu – elegantní restauraci Piano Nobile s jedinečným interiérem. Skládá se z velkoryse řešeného skleníku s tropickou vegetací, přilehlou terasou a čtyř soukromých salonků. 

 

Piano terra

Eventové patro ve spodní části Richterovy vily s jedinečným výhledem na Prahu a velkorysými terasami. Největší jižně orientovaná terasa se díky originálnímu zastřešení a horkovzdušnému vytápění hodí pro konání akcí během celého roku za každého počasí. 

Wine Tresor

V unikátním sklepení vytesaném ve skále, na které stojí Pražský hrad, je uloženo více než 700 druhů vzácných vín. Sbírka je výběrem vín autorů seriálu Putování za vínem, kteří kvalitu i příběh tvorby poznali v místech jejich zrodu při natáčení vinařského seriálu po celém světě. Vedle světově proslulých vín je tu uložena i celá řada výborných vín z méně známých vinařských oblastí.

Kontaktujte nás

Bude nám ctí hostit vaši akci! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo se ozvěte přímo na info@villarichter.cz, nebo na +420 702 282 402 (Po–Pá 9–17). Těšíme se na vás! 

Prostory Villy Richter jsou exkluzivně vyhrazeny pro předem domluvené soukromé eventy a svatby. Nepřijímáme tudíž rezervace na obědy či večeře. Děkujeme za pochopení. 

Kontaktní formulář