Svatby

Výjimečné místo pro výjimečné chvíle.

Vše pro perfektní svatební den

V celé Praze najdete jen jedno místo, které vám nabídne jedinečný genius loci s absolutním soukromím a úchvatnými výhledy na malostranské panorama. Klasicistní Villa Richter leží uprostřed Svatováclavské vinice v těsné blízkosti Pražského hradu a kromě mimořádných rozhledů nabízí i skvělé kulinární a estetické zážitky.

Co svatebčané nejvíce oceňují?

  • Půvab klasicistního klenotu obklopeného nejstarším českým vinohradem
  • Jedinečnou polohu v těsné blízkosti Pražského hradu s úchvatným výhledem
  • Místo v srdci Prahy s naprostým soukromím
  • Svatební obřad ve vinici a vyhlídkovou terasu pro výjimečné svatební fotografie
  • Variabilní možnosti pro komorní svatby i skupiny do 120 hostů
  • Špičkovou gastronomii šéfkuchaře Stephena Senewiratne

pro svatební agenty

Pokud pro své tuzemské či zahraniční klienty sháníte výjimečné svatební místo v Praze s neopakovatelnou atmosférou, jste u nás správně. Zajistíme kompletní servis pro akci s velkým množstvím hostů stejně jako pro komornější svatby. Ozvěte se nám a domluvte si schůzku. Uvidíte, co všechno dokážeme nabídnout.

naše Svatební nabídka

Ať už jsou vaše představy o svatbě jakékoli, nebojte se zeptat, co pro vás můžeme udělat. Rádi pro vás vše zorganizujeme. Níže si můžete virtuálně prohlédnout prostory, které mohou hostit váš svatební den.

Piano nobile

V horním patře Villy Richter na vás čeká jedinečný elegantní interiér, jemuž vévodí skleník s tropickou vegetací a přilehlou terasou. V tomto patře jsou také čtyři soukromé salónky. Kapacita pro akci ve skleníku s terasou je až 35 osob, akci v celých prostorách Piano Nobile včetně privátních salónků můžeme uspořádat až pro 70 osob s místem k sezení.

Piano terra

Rozlehlá jižní terasa s dechberoucím výhledem umístěná v přízemí vily. Piano Terra umožňuje díky zastřešení a možnosti vytápění pořádání akcí po celý rok. Stan je vybaven dřevěnou podlahou, luxusními látkovými podhledy a křišťálovými lustry. Svatební hostinu u kulatých nebo hranatých stolů můžeme uspořádat až pro 120 hostů.

Wine Tresor

V unikátním sklepení vytesaném ve skále, na které stojí Pražský hrad, je uloženo více než 700 druhů vzácných vín. Vedle světově proslulých vín je tu uložena i celá řada výborných vín z méně známých vinařských oblastí. Svou soukromou ochutnávku zde můžete během svého svatebního dne uspořádat i vy.

SVATEBNÍ OBŘAD VE VINICI

Svůj originální svatební obřad si můžete užít na vinné vyhlídce s nejkrásnějším výhledem na Prahu, v kouzelné atmosféře mezi keři vinné révy rostoucími po staletí ve Svatováclavském vinohradu.

Možnost uspořádat u nás svatební obřad je exkluzivně dostupná pouze svatebčanům využívajících našich gastronomických služeb.

Svatební galerie

Podívejte se, jak u nás vypadají svatby. Kliknutím na fotku otevřete galerii.

Villa Richter nabízí řadu dalších možností. Zeptejte se nás, jaké další terasy, vyhlídky a skrytá zákoutí vám můžeme dát k dispozici. Zařídíme pro vás lehátka na terasu, piknik pod kaštany nebo koktejlový bar… Podělte se s námi o svá přání, jsme tu pro vás.

Kontaktní formulář

Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo se ozvěte přímo na info@villarichter.cz, nebo na +420 702 282 402 (Po–Pá 9–17). Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.