Svatby

Výjimečné místo pro výjimečné chvíle.

Vše pro perfektní svatební den

V celé Praze najdete jen jedno místo, které vám nabídne jedinečný genius loci s absolutním soukromím a úchvatnými výhledy na malostranské panorama. Klasicistní Villa Richter leží uprostřed Svatováclavské vinice v těsné blízkosti Pražského hradu a kromě mimořádných rozhledů nabízí i skvělé kulinární a estetické zážitky.

Pro zájemce

Líbil by se vám civilní svatební obřad v centru města, a přitom mezi keři vinné révy Svatováclavského vinohradu? Nebo preferujete komorní svatbu v soukromí?

Ať už jsou vaše představy o svatbě jakékoli, nebojte se zeptat, co pro vás můžeme udělat. Rádi pro vás vše zorganizujeme.

Pro svatební agenty

Pokud pro své tuzemské či zahraniční klienty sháníte výjimečné svatební místo v Praze s neopakovatelnou atmosférou, jste u nás správně. Zajistíme kompletní servis pro akci s velkým množstvím hostů stejně jako pro komornější svatby.

Ozvěte se nám a domluvte si schůzku. Uvidíte, co všechno dokážeme nabídnout.

Svatební galerie

Podívejte se, jak u nás vypadají svatby. Kliknutím na fotku otevřete galerii.

Kontaktní formulář

Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo se ozvěte přímo na info@villarichter.cz, nebo na +420 702 282 402 (Po–Pá 9–17). Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

5 + 8 =